TopStar

17. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Leona Šenková: Deset kilo musí dolů!

Leona Šenková oslavila 20. narozeniny stylově, ve společnosti tvrdých chlapů!

Popřát jí přišel Petr Kolář a vzal si s sebou manažerku, aby se nespekulovalo, že má zase nějaký nový objev. Leoně donesl kytici pro radost a ananasy, aby byla zdravá!

S květinami na oslavu dorazil i rocker Aleš Brichta. Koupil rudé růže a prohlásil, že takovou kytici od něj žádná žena nikdy nedostala! Mezi hosty se objevil i miláček žen Bohuš Matuš, který ale celou dobu koketoval s krásnou blondýnkou

Dort s rachejtlí, který dostala od přítele Martina a zpěváka Honzy Bendiga, oplácanou Leonu trochu zaskočil. “Kluci, proč mi to děláte? Nevidíte, že mám nadváhu patnáct kilo, možná i víc?” zlobila se oslavenkyně. “Musím se krotit, do léta chci být aspoň o deset kilo lehčí,” tvrdila.

S hubnutím už Leona Šenková začala. Kromě Obezinu, doplňku stravy regulujícímu chuť k jídlu, se vrhla i na cvičení. Několik dobrých rad jak na to, dostala i od zpěvačky Kláry Kolomazníkové, které se už podařilo zhubnout osm kilo.

Asi nejpovedenější ze všech dárků byl duet. Ten ovšem musí nejdřív vzniknout a Leona si může vybrat, jestli ho nazpívá s Petrem Kolářem nebo Alešem Brichtou!

-dad-


Přečtěte si také