TopStar

25. dubna 2020 16:19

Leona Šenková se rozhodla pro zásadní krok ve svém životě

Leonu Šenkovou nelze v českých hudebních vodách jen tak přehlédnout, a to díky jejímu zvučnému hlasu. Vedle toho je zpěvačka charakteristická i svou postavou. S tou se teď ale rozhodla něco udělat.

Od začátků své hudební kariéry se Leona Šenková vryla do paměti posluchačů zvučným hlasem i silnější postavou. S tou si až donedávna hlavu nelámala, ač se s nadváhou potýkala od útlého věku.

„Už od dětství bychom měli svým dětem nastavit určité hranice v jídle a sportu. Já jsem byla maminkou milována a místo běhání po venku jsem radeji zpívala doma do kartáče na vlasy, to mě naplňovalo. V tom jsem byla i podporována rodinou po celý život,“ uvedla pro TOP STAR ke své postavě sedmadvacetiletá zpěvačka, která se snaží jít trochu jinou cestou než její maminka: „Ačkoli nejsem sportovní typ, tak se snažím i přesto sveho syna ke sportu vést, ale on naštěstí nadváhou netrpí.“

Se svou nadváhou se Šenková rozhodla bojovat a využila tak služeb jedné pražské kliniky estetické medicíny. Svěřila se do rukou své kamarádky Petry Řehořkové. „Asi bych nikdy neřešila, zda mám nějaká ta kila navíc, nebo ne, ale doba si to žádá – respektive i naše práce zpěvaček, hereček a podobně. Proto čas od času zkouším nové věci a metody. Navíc teď nemůžu ani zpívat, ani pracovat v družině.“ O dostatek aktivit je tak kvůli koronavirové krizi větší nouze.

Řezat do sebe ale zpěvačka nenechala. Podstupuje tzv. radiolipolýzu: „Jezdí vám po partii a cítíte příjemné teplo. Je to bezbolestné a nikdo do vás neřeže nožem.“ Čeká ji ještě 10 návštěv kliniky, než bude mít proces procedur za sebou a bude se moci pochlubit novou postavou.

Sdílejte článek
Štítky liposukce

Přečtěte si také