TopStar

21. května 2019 08:00

Tereza Šulcová

Leonardo DiCaprio jako profesionální fotograf! Podívejte, jak vyfotil svou přítelkyni!

Legendární herec Leonardo DiCaprio (44) se předvedl jako ideální přítel! Vyšel vstříc své přítelkyni Camile Morrone (21), která ho požádala, aby ji vyfotil na její sociální sítě.

Tito dva spolu randili už téměř rok, než se na to přišlo oficiálně. Slavný Leonardo, kterého si každý vybaví jako mladého Jacka z filmu Titanic nebo boháče ze snímku Vlk z Wall Street, si našel o 23 let mladší přítelkyni, modelku Camilu Morrone (21).

Společně se vydali na filmový festival v Cannes, kde byli do včerejšího večera. Modelka požádala Leonarda, aby ji vyfotil a několikrát u toho zapózovala. Je vidět, že oscarový herec má velkou trpělivost a musí svou partnerku opravdu milovat!

Na filmový festival se přijel podívat i zpěvák Elton John, který tam představil film Rocketman. Jedná se o biografický film Eltona Johna mapující jeho kariéru. Ten zrežíroval Dexter Fletcher. Film bude do českých kin uveden 30. května.

Na velkolepou událost dorazilo hned několik celebrit, mezi nimi i Selena Gomez, Julianne Moore, Bill Muray nebo Eva Longoria. Francouzský herec Alain Delon si získal i přes protesty v Cannes čestné ocenění.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Cannes

Přečtěte si také