TopStar

29. března 2018 17:11

Leonardo DiCaprio konečně potvrdil, že má novou přítelkyni! I když by mohla být spíš jeho dcerou...

O vztahu Leonarda DiCapria (43) a modelky Camily Morrone (20) se začalo mluvit koncem loňského léta. Tehdy se ale všichni z okolí i pár samotný ke spekulacím nevyjadřovali. Před pár dny se ale dvojice objevila oficiálně na veřejnosti a božský Leo se nechal slyšet, že už není volný.

Mladičká kráska Camila Morrone je dcerou Lucile Solé (41), která už 10 let randí s idolem Hollywoodu Al Pacinem (77). No, jak se říká: Jablko nepadá daleko od stromu a ženy mají lásku ke starším mužům v genech.

Oscarový herec se nechal slyšet, že mezi ním a Camilou nepanuje pouhé přátelství, ale že se jedná o jeho novou přítelkyni. A přidal slova, že s Camilou si umí představit i vzdálenou budoucnost. Tak to vypadá, že tímto výrokem zklamal Leo nejedno ženské srdce. Záleží ale samozřejmě na tom, jak dlouho mu to tentokrát vydrží...

Zpráva o tom, že nový Leonardův úlovek je modelka, nás asi nepřekvapí. Během celé jeho kariéry jich měl nespočet. Asi nejznámější byla Giselle Bunchen, se kterou vydržel celých pět let. Následovala její kolegyně z Victoria's Secret Bar Rafaeli, se kterou s přestávkami strávil dokonce ještě o rok déle. V průběhu dalších let se pak šířily zvěsti o vztazích všeho druhu s modelkou Fordu Victorií Robinson, herečkou Blake Lively, britskou zpěvačkou ze Spice Girls Emmou Bunton nebo Rihannou. Posledně jmenovaná to ale popřela. Věřte tomu, nebo ne, ale v 90. letech prý Leo randil i s Naomi Campbell.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio modelky věkový rozdíl Camila Morrone Al Pacino

Přečtěte si také