TopStar

16. února 2018 09:00

Leonardo DiCaprio má v posteli novou modelku: teprve dvacetiletou!

O hollywoodském herci je známo, že holduje modelkám. A aby toho nebylo málo, ve věku svých potenciálních dcer. Většinou své přítelkyně lamač nejednoho ženského srdce na veřejnost nevodil. Tentokrát ale udělal výjimku. Na narozeninovou oslavu moderátorky Ellen Degeneres si vzal Camilu, modelku s argentinskými kořeny.

Na oslavě se to hýřilo slavnými osobnostmi. Moderátorka Degeneres si pozvala Reese Witherspoon, Oprah Winfrey, Jennifer Aniston, Kim Kardashian s chotěm, zpěvačku Pink i Bruna Marse. Sláva to byla velká a Camila se díky herci dostala mezi naprostou elitu Hollywoodu.

Mladičká kráska Camila Morrone je dcerou Lucile Solé (38), která už 10 let randí s idolem Hollywoodu Al Pacinem (77). No, jak se říká. Jablko nepadá daleko od stromu a ženy mají lásku ke starším mužům v genech.

Zpráva o tom, že nový Leonardův úlovek je modelka, nás absolutně nepřekvapuje. Během celé jeho kariéry jich měl nespočet. Asi nejznámější byla Giselle Bunchen, se kterou vydržel celých 5 let. Následovala její kolegyně z Victoria's Secret Bar Rafaeli, se kterou s přestávkami strávil dokonce 6 let. V průběhu dalších let se pak šířily zvěsti, že měl něco s modelkou Fordu Victorií Robinson, herečkou Blake Lively, britskou zpěvačkou ze Spice Girls Emmou Bunton nebo Rihannou, která to však popřela. Věřte tomu nebo ne. V 90. letech prý randil i s Naomi Campbell.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio modelky Camila Morrone Al Pacino Ellen DeGeneres

Přečtěte si také