TopStar

14. prosince 2018 16:02

Leonardo DiCaprio musí vrátit Oscara!

Hollywoodský herec a lamač nejednoho ženského srdce Leonardo DiCaprio (44) byl nucen vrátit sošku Oscara. Ale nebojte, ne tu svou, kterou si vysloužil za snímek Revenant Zmrtvýchvstání, nýbrž tu, kterou dostal jako dar od svého přítele, malajsijského finančníka Jho Lowa. No, když se daří, tak se daří.

Jho Low totiž sponzoroval snímek Vlk z Wall Street a právě tam se poznal s Leonardem, se kterým se velmi záhy začal přátelit. Jde totiž o to, že Jho koupil sošku Oscara za v přepočtu 12 milionů korun, která původně patřila herci Marlonovi Brandovi. Podle New York Times je teď zahájeno proti finančníkovi trestní stíhání za zpronevěru milionů dolarů z vládních fondů jeho rodné země. A právě proto je zabavena i soška Oscara, kterou věnoval jako dar příteli Leonardovi. No, příště si dá Leo na své kamarády asi větší pozor.

Zabaveny byly i Lowovy poklady jako originální obrazy Pabla Picassa, Moneta i van Gogha. Dále jachty i ohromný klavír, který dnes zdobí dům modelky Mirandy Kerr. Právní zástupci modelky zmínili, že Miranda nemá problém s tím drahocennost vrátit, ale rozhodně to nebude zadarmo.

Jak to tak vypadá, Leonardovi se v určitém slova smyslu s Oscary stále nedaří. Do doby než se mu podařilo získat svého prvního vlastního Oscara, tak si musel počkat čtyři nevydařené nominace. A roku 2016 už se herci smál (ale také konečně přál Oscara) celý svět.

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio Oscar

Přečtěte si také