TopStar

30. srpna 2018 11:20

Leonardo DiCaprio už nebude dlouho single!

Už brzy budou ženy celého světa oplakávat svou lásku k šarmantnímu Leonardovi DiCapriovi (43). Hollywoodská hvězda se prý chystá požádat svou současnou přítelkyni Camilu Morrone (21) o ruku! Dvojice mluví o svatbě poslední dobou stále častěji a bouřlivák Leo se nechal slyšet, že našel konečně tu pravou.

Okolí hvězd tvrdí, že dvojice je velmi zamilovaná a plánuje si společnou budoucnost. Leo se dokonce nechal slyšet, že chce mít děti právě s Camilou. Otázkou zůstává, zda k takovým krokům směřuje i modelka. Přeci jen, v jednadvaceti letech nemusí být dívka k početné rodině připravena.

Camila chodí s Leonardem už osm měsíců a oba aktéři pochopili, že nejde o obyčejné randění, nýbrž plnohodnotný vztah. Podle všeho neměl Leo nikdy s žádnou ženou podobné plány a to ani v průběhu jeho pětiletého vztahu s modelkou Gisele Bündchen. ‚‚Gisele se chtěla vdávat, ale Leo věděl, že je příliš mladý a nebyl na takový krok připraven,‘‘ nechal se slyšet anonymní zdroj z Leonardova okolí. Dnes je ale DiCaprio ve fázi, kdy je připraven se stát nejen mužem, ale i otcem. ‚‚Je připraven k dětem. Camila miluje děti a velmi si přeje mít od Lea dítko. Nejdřív se ale musí vzít. V tomhle ohledu je zastánkyní tradic,‘‘ dodává zdroj.

Za přítele by Leonarda DiCapria asi žádná z nás nechtěla. Ne, že bychom ho nemilovaly, jen by se ne každé z nás líbilo být tou další z řady. Navíc, jeho volba vždy připadá na topmodelky, kterým je jen těžko více než 25. Pojďme si tedy připomenout některé z jeho žen. Pokud byste chtěli spočítat všechny, tak se rozhodně nedopočítáte.

Gisele Bündchen (38)

Tak tahle kočka Leonarda skutečně uchvátila a herec se do ní bezhlavě zamiloval. Jak jinak bychom si tedy mohli vyložit, že spolu dvojice tvořila od roku 2000 po dobu pěti let jeden z nejatraktivnějších párů světového showbyznysu. Gisele bylo v době jejího románku s Leem pouhých 19 let.

Bar Refaeli (33)

Hned od Gisele si to DiCaprio namířil do postele téhle luxusní topmodelky. Té bylo 20 a hollywoodskou hvězdu si ulovila na neuvěřitelných šest let. V průběhu jejich vztahu ale došlo k jedné velké krizi, kdy se dvojice poprvé rozešla. Pak se ale dala opět dohromady. A co bylo příčinou? Zas a znovu, Leonardova neschopnost usadit se.

Alyce Crawford (28)

V říjnu roku 2011 začal randit představitel Jacka ze světového trháku Titanic s touto australskou kráskou. A co by to bylo za partii, kdyby nešlo o modelku. S dívkou se herec seznámil při natáčení filmu Velký Gatsby. Dvojice spolu sice chodila jen několik týdnů, jejich vztah byl ovšem intenzivní, proto dívku na našem seznamu opomenout nemůžeme.

Erin Heatherton (29)

Další z postelových - životních partnerek DiCapria. A další z dívek, která se řadila mezi andílky Victoria’s Secret. Když bylo modelce 23 let, začala spolu dvojice randit. Dlouho jim ale románek nevydržel, protože byli oba příliš časově vytíženi a pohybovali se na druhých koncích světa.

Toni Garrn (26)

Další modelka, další andílek Victoria’s Secret. Pro veřejnost už to přestávalo být zajímavé, a proto tahle dívka nikoho nepřekvapila. Opět jim to ale dlouho nevydrželo. Toni asi nebyla ta pravá, protože Leonardo si užíval po nočních klubech v obležení dam a nechával se přitom dokonce vyfotografovat.

Kelly Rohrbach (28)

O 15 let mladší dívka ulovila herce na půl roku. Rozdělilo je natáčení Kelly, která přijala roli v Pobřežní hlídce. No a proutník Leo si mezitím užíval v posteli modelky nové.

Nina Agdal (26)

Asi jedna z nejatraktivnějších a nejznámějších Leonardových partií. A čím se dívka asi zabývá? Zkuste hádat. Mimo jiné se ale objevila i na titulních stranách Sports Illustrated Swimsuit Issue. Veřejnost věřila, že právě tahle tmavovlasá kráska s uhrančivým pohledem zvládne dostat nezkrotného Leonarda do chomoutu. V květnu loňského roku se ale pár rozešel.

Lorena Rae (24)

Stačí, aby bylo nové holce DiCapria pod pětadvacet, aby byla modelkou s nekonečně dlouhýma nohama a herec bude ochoten pro ni snést modré z nebe. Pro tentokrát si vybral Němku, která se teprve snažila ve sféře modelingu prosadit. No, díky jejímu románku se to rozhodně podařilo.

Sarah Snyder (23)

Čím je Leonardo starší, tím mladší jeho partnerky jsou. I když ho ženy celého světa milují, herec si chce asi něco svým výběrem kompenzovat. Komický je i fakt, že dívka po rozchodu s DiCapriem začala randit se synem Willa Smitha Jadenem (20).

Sdílejte článek

Přečtěte si také