TopStar

16. srpna 2018 11:30

Ilona Blašková

Leoš Mareš bude potit krev. Se synem vyrazí na horské túry!

Moderátor Leoš Mareš vyměnil svoji Moniku za své dva syny! Tedy přesněji, tráví druhou polovinu letošních prázdnin se svými dvěma syny. S tím starším podniká jednu túru za druhou a ten mladší? Na toho musí jinak. Odmítá totiž denně chodit z kopce a zase do kopce.

I takový Leoš Mareš stíhá v létě odpočívat, ale protože je svým způsobem workoholik, má pocit, že lenoší už dlouho. „Já už jsem tolik odpočinutý, až je mi to blbý. Teď jsem rád, že jsem v procesu, že se něco děje. Ale celý srpen budu s dětma. Těším se, že pojedu se synem na Slovensko na horské túry. Chtěl jsem letos vzít i mladšího, ale ten to odmítl. On by to stoupání na vrcholy nezvládl. Budeme chodit každý den pět šest hodin. Udělám vždycky itinerář, kde se jako zastavíme. Chodíme jen na místa, kde jsem nebyl. A teď jdu s ním,a on mi do toho nekecá. Využiji totiž otcovskou autoritu a řeknu: Tak jdeme. A on ani moc nemá připomínky,“ řekl Leoš.

Už od prvního září se bude Leoš pravidelně objevovat na obrazovce televize Prima v nové zábavné show “1 proti všem“. Soutěž o miliony je o odhadu. Jaký má třeba moderátor odhad na lidi, dokáže je otipovat na první dobrou? „Už mi není dvacet. Samozřejmě mám rád pohodlí a lidi, co jsou mi příjemný. A vyhýbám se lidem, u kterých to neplatí. Ale že bych je třeba odhadnul do hloubky, jak by se zachovali při nějaké krizi, to bych si asi netroufnul říct,“ řekl moderátor.

Na co si troufá, jsou vysoké letní teploty, v těch si naopak libuje. „Já vím, jak jsem byl strašně smutný, když byla dlouhá zima, jak jsem vzýval příchod jara a tepla. Proto nechci být proti vysokým teplotám. Navíc jsem strávil léta v kožichu, tak mně není teplo nikdy,“ řekl se smíchem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také