TopStar

25. února 2018 09:00

Lepší než slavný taťka nebo chabá kopie? Jak vypadají synové světových sex symbolů

Potomci slavných si zkrátka musí zvyknout, že je veřejnost bude srovnávat s hvězdnými rodiči. Pojďme se podívat na mužské potomky nejatraktivnějších krasavců hvězdného nebe a posoudit, kteří se svým tatínkům mohou rovnat, a kteří jsou jen slabá kopie přiživující se na slávě svých předků.

Scott Eastwood

Syn hollywoodské hvězdy Clinta Eastwooda je svému slavnému tatínkovi neskonale podobný. Mladíkův filmový debut přišel s válečným snímkem ‚‚Vlajky našich otců“, který režíroval právě jeho otec. Scott ale vypadá fantasticky, a tak nikdo nepochybuje, že kdyby nebylo tatínka a herecké kariéry, tak by se chlapec jistě prosadil v oblasti modelingu. A to i nehledě na to, že někteří fanoušci soudí, že Eastwood Jr. není tak charismatický jako jeho otec.

Dylan a Paris Brosnan

Na Týdnu módy v Milánu zářil jako hlavní hvězda mladší syn Pierce Brosnana. Hvězda Jamese Bonda má dětí 5 a veřejnost se zajímá obzvlášť o jeho mladší syny - 21letého Dylana a 17letého Parise. Právě tihle dva chlapci si úspěšně budují kariéru ve světě modelingu a jejich otec se svými ratolestmi rád vychloubá, obzvlášť na svém Instagramu. Dylan má už na účtu práci pro módní dům Burberry, časopis GQ a Elle, Paris zas představuje pánskou kolekci módní značky Dolce & Gabbana a ve volném čase surfuje.

Alain-Fabien Delon

Světoví fotografové všemožných médií ho milují. Syn někdejšího sexuálního boha Alaina Delona je úspěšný obzvlášť ve světě modelingu. Všichni se ho snaží ztotožnit s jeho otcem, Alain-Fabien má ale jiné rysy v obličeji a jen občas se mu podaří nahodit výraz, kdy se podobá hvězdě francouzského filmu. Je ale pravda, že módní domy podobu nepotřebují a stejně jsou připraveni s 23letým lamačem dívčích srdcí spolupracovat. Před pár lety se stal dokonce tváří luxusní módní značky Dior.

Sdílejte článek

Přečtěte si také