TopStar

15. srpna 2018 11:06

Ilona Blašková

Letošní americké ceny Teen Choice Awards jsou rozdány!

Letošní americké ceny Teen Choice Awards jsou rozdány!

Filmy, které na letošních cenách Teen Choice bodovaly, byly Marvelovky Avengers: Infinity War a Černý Panter i muzikální snímek Největší showman. Ten si kromě nejlepšího drama vysloužil i surfové prkno za nejlepšího dramatického herce pro idola dívčích srdcí Zaca Efrona. Ten svou děkovačku věnoval svým dvěma kolegům z filmu. „Hugh Jackman je pro mě nejlepší dramatický herec, můj hrdina, mentor a dobrý přítel. Děkuji mu a také překrásné a talentované Zendaye. Podívej se, co jsme dokázali!“ děkoval herec.

Zatímco Zac děkoval a opěvoval, Anna Kendrick jako vždy pobavila. Při přebírání ceny za nejlepší komediální herečku se vysmála Ryanovi Reynoldsovi nominovanému za snímek Deadpool. „Vím, že Ryan Reynolds byl také nominovaný, takže Ryane, přímo do obličeje - porazila jsem tě! Děkuji vám moc!“ prohlásila.

Diváci během show šíleli při hudebních vystoupení Kendricka, nebo Meghan Trainor. Kromě hudby, ale všechny bavila přehlídka bláznivých modelů. Na cenách teanagerů totiž žádné upjaté večerní róby nečekejte. Tady frčí barvy, výstřední střihy a módní úlety. A ani letos o ně nebyla nouze.

Sdílejte článek

Přečtěte si také