TopStar

5. dubna 2018 20:00

Ilona Blašková

Letošní Velikonoce byly pro zpěvačku Annu K. ty nejhorší! Během dvou hodin přišla o dvě své velké lásky

Zpěvačka zažívá velmi bolestné období. Nejen že se léčí z druhé ataky rakoviny, ale na Velikonoční pondělí přišla během dvou hodin o své dva milované pejsky. Její dva psí miláčci Annu drželi v těžkých chvílích nad vodou, a tak není divu, že jejich náhlá a nečekaná smrt ji velmi zasáhla.

„Moji milí, protože jste vždy, v každé mé těžké životní zkoušce byli mou obrovskou oporou, cítím potřebu se svěřit s něčím, čemu moje hlava zatím nerozumí. Moje srdce je teď rozsekané na kusy. V pondělí jsme museli nechat uspat moji psí lásku Elynku, protože její zhoubná nemoc zaútočila podruhé a velmi agresivně. A tak jsem ji nemohla nechat trpět ani vteřinu. Bylo to rozhodnutí těžké, ale ve správný okamžik,“ líčila Anna K.

„Když psí veterinární záchranka odjela po té, co Elynku uspali, šla jsem se s naší Zuzankou projít. Abychom nějak popadly dech po tom smutnem zážitku. Vrátili jsme se za chvíli domu za naším druhým psím kamarádem Toníčkem, který byl rád, že nás vidí, Dostal ještě něco malého na zub, jako pokaždé, když jsem přišla od někud domu. Po chvíli chtěl vyjít na zahradu, jako to dělal denně stokrát. Takže jsme ho se Zuzankou pustily. Za chvilku ale ležel na trávě. Já myslela, že se vyhřívá na sluníčku, ale zdálo se nám to divné a hned jsme šli raději za ním zkontrolovat, zda je v pořádku. Trvalo to celé tak tři minuty. Následovalo ale peklo. Začal totálně kolabovat. Z tlamy mu šla bílá pěna. Před očima se mi celý chudinka nafukoval a já jen přihlížela jeho šílenému utrpení a čekala zoufale na pomoc,“ pokračovala ve smutném vyprávění zpěvačka.

Ani přivolaná psí záchranářka nedokázala Toníkovi pomoci. „Paní doktorka konstatovala torzi žaludku a selhání oběhu a celého organismu. A protože byl starý a jeho srdce nemocné, nevydržel by už další minuty. Natož hodiny. Takže jsme i jeho museli uspat. I ta milá paní doktorka přiznala, že něco podobného ještě za svou praxi nezažila. Přijet uspat za jedno odpoledne jednomu páníčkovi dva pejsky,“ svěřila se Anna K.

„Nemůžu a nedokážu tohle nikdy pochopit. Vydržela jsem už tolik zkoušek a myslím, že statečnost už jsem prokázala. Tak proč ještě tohle? Začínám chřadnout na mysli a to je zlé. Ale jak to má jeden člověk proboha vydržet?“ dodala zpěvačka

Sdílejte článek
Štítky Anna K

Přečtěte si také