TopStar

14. března 2018 09:30

Libor Bouček modelem: Dámy ocenily jeho gentlemanskou podobu

Moderátor Libor Bouček (37) nafotil před nedávnem fantastické snímky, díky kterým potěšil nejednu dámu a ukázal se jako pravý gentleman. Lamač ženských srdcí poukázal na fakt, že může působit i jako profesionální model.

Moderátor Libor Bouček je aktivní nejen v soukromém životě, ale i v tom karierním. V březnu se vrátil k moderaci v rádiu. A právě kvůli svému velkému návratu se Libor rozhodl nafotit atraktivní snímky, kterými potěšil nejednu svou fanynku.

Libor Bouček neměl dosud příliš štěstí v soukromém životě. Jeho první manželství s Mariannou Ďurianovou nevyšlo a stejně nevyšlo i jeho druhé manželství s právničkou Janou Hlaváčkovou. S první ženou vydržel moderátor rok a druhé vydrželo o něco déle, i přesto pouhé 3 roky. Podle Boučkových slov šlo především o chyby z jeho strany a ví, že dnes je již neudělá. V současnosti se moderátorská hvězda schází s finalistkou České Miss Gabrielou Bendovou. ‚‚Dal jsem si předsevzetí, že svůj vztah chci udržet nejméně do třetího kvartálu letošního roku,‘‘ nechal se Bouček slyšet pro jeden z rozhovorů.

Zatímco v soukromí se mu doposud příliš nedařilo, po pracovní stránce si Libor nemůže stěžovat. Nejen, že v poslední době moderátor provázel oběma řadami Pevnosti Boyard, ke všemu se může řadit mezi nejlépe placené moderátory Česka. Jeho sobectví, které v karierním růstu rozhodně nevadí, v soukromém životě sice neprospělo, ale Libor sebezpytuje svědomí a tvrdí: ‚‚Už vím, co musím udělat, pokud se ještě někdy budu chtít oženit. Nesmím se už nikdy objevit v rubrice Jak žijeme.‘‘

Sdílejte článek

Přečtěte si také