TopStar

30. října 2017 10:31

Lily-Rose Depp je pořád taťkova holčička

Osmnáctiletá dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis mezi vším focením a natáčením nezapomíná odpočívat. Už vůbec nezapomíná na to, že ještě před nedávnem byla klasickým puberťákem. O tom svědčí její poslední návštěva Disneylandu, kde strávila se svým přítelem celý den.

Před pár dny zveřejnila Lily-Rose Depp na svém Instagramu fotografii z Disneylandu, kam se vypravila spolu se svým šestadvacetiletým přítelem Ashem Stymestem. Na fotce byl obličej herečky pomalován barvami a na ruce si Lily vzala rukavice Mickey Mouse. Šťastné chvíle svého volného času si mladičká modelka i její partner natáčeli na videa, která si zveřejňovali na Insta Stories.

- #spletnik #spletnikru #lilyrosedepp

Příspěvek sdílený Spletnik (@spletnik_ru), Říj 29, 2017 v 6:45 PDT

Připomeňme si, že Lily-Rose je hlavní tváří francouzského módního domu Chanel a múzou Karla Lagerfelda. Před nedávnem se modelka zúčastnila WWD Honors v New Yorku, kde módní guru Lagerfeld přebíral ocenění. Posuďte sami, zda se múzy vyjadřují právě tímto způsobem.

Oh these two... a relationship like this please! #LilyRoseDepp #AshStymest

Příspěvek sdílený Lily-Rose Melody Depp (@lily_rosedepppeachy), Říj 29, 2017 v 8:57 PDT

Krom toho se dcera světoznámého herce vydává po otcovým stopám a aktivně hraje ve filmových snímcích. V nejbližší době se můžeme těšit na film Moose Jaws s Lily v jedné z hlavních rolí. Obsah filmu je prozatím tajemstvím.


Přečtěte si také