TopStar

2. června 2018 08:50

Linda Vojtová je světovou topmodelkou zaslouženě! Předvedla fantastickou figuru

Její tvář chce ve své kampani v podstatě každá společnost. Ale módní návrháři touží po jejím těle. Řeč je o topmodelce Lindě Vojtové (32). Ta pro tentokrát předvedla na sociálních sítích fantastickou figuru v plavkách a své fanoušky tak nadchla.

Úspěšná česká topmodelka je vyhledávaná nejen v Čechách, ale i v zahraničí. O její křivky stojí v podstatě každý, kdo ve světě módy něco znamená. Pro tentokrát tento zájem o sebe ze strany módních guru jen potvrdila. Na svém Instagramu kráska zveřejnila fotku v drobných modrých plavkách, kdy jistě potěšila nejen mužské osazenstvo svých fanoušků.

Linda si dává pořádně do těla ve fitku a venkovní sport jí také není cizí. Pestrá strava a žádný alkohol jsou jejím gró. A právě díky tomu není na její figuře znatelná jediná chybička. Vojtová se věnuje modelingu už od svých 15. V té době vyhrála světové finále modelingové soutěže Elite Model Look. Od té doby žije dívka v New Yorku, ovšem na svou rodnou vlast nezapomíná a Čechy pravidelně navštěvuje.

A jaký úspěch považuje Linda za svůj největší? ‚‚Když nepočítám exkluzivní značky, jichž tváří jsem, tak fakt, že mě tenhle byznys nepohltil, že jsem pánem svého času, mám svoji svobodu a sama se rozhoduju, co chci a co dělat nebudu,‘‘ zmínila modelka v jednom z rozhovorů. No, můžeme se jen těšit na její nové fotky, které nám zas a znovu vytřou zrak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také