TopStar

16. ledna 2018 08:00

Lindsay Lohan si užívala v nočním klubu! A jak jí to slušelo?

Lindsay Lohan (31) už není žádná mladice. Rozhodně ne na to, aby trávila celé noci po klubech a diskotékách. Není to tak dávno, co se hollywoodská skandální herečka přestěhovala z USA do Spojených arabských emirátů. To ale neznamená, že vynechává večírky ve své domovině. A jak to dopadlo pro tentokrát?

Není tomu tak dávno, co se někdejší dětská hvězdička stala speciálním hostem v newyorském nočním klubu Super Trade. Pro tuto událost, která byla na počest sexuálních menšin, zvolila Lohan sportovní mikinu oversized a kožené, extrémně vysoké boty s bílými proloženinami po stranách. Lindsay doladila celý outfit kožešinovým kabátkem tmavě modré barvy s objemným límcem a manžetami. Přece jen, současné počasí v New Yorku není příznivé na procházky bez svršku.

Nehledě na ohromné finanční potíže (a že Lindsay provázejí) vypadala herečka šťastně. Třeba je to právě jejím novým románkem. Před fotografy se neschovávala a upřímně se usmívala od ucha k uchu. Podle slov přítomných se Lindsay bavila se svými přáteli a skvěle si užila strávený čas.

Herečka se přestěhovala do Dubaje a nebylo to jen tak. Ve Spojených státech po ní zůstaly dluhy v přepočtu 2,5 milionů korun. Nyní se spekuluje, zda bude muset Lindsay před soud. ‚‚Miluju život v New Yorku, ale ještě raději mám klid, který nacházím právě na Blízkém východě. V Dubaji nemám za zadkem stále novináře, proto se mohu věnovat sobě,“ nechala se Lohan slyšet v jednom z rozhovorů.

Podle hereččiných slov je ovšem její kariéra na vrcholu. Má v plánu nepřeberné množství drobných projektů a dokonce se plánuje i založení ostrova Lohan v Perském zálivu nedaleko Dubaje. Stejně jako Donald Trump chce tato ohnivá zrzka vybudovat impérium, které bude pod jejím jménem.

Sdílejte článek

Přečtěte si také