TopStar

4. dubna 2018 11:50

Lionel Messi poprvé ukázal svého novorozeného syna!

Začátkem března se stal Lionel Messi potřetí tatínkem. Krátce před měsíčním výročím svého novorozeného synka se špičkový fotbalista podělil s fanoušky o první fotografii jeho třetí ratolesti. Čerstvě po narození sice jeden snímek zveřejnil, dítko na něm ale nebylo vidět tak dobře jako dnes!

Rodinná fotka, na které pózuje Lionel Messi společně se svou ženou a třemi dítky, byla zveřejněna na obou instagramových účtech rodičů. Na rozdíl od hrdé maminky, která už několik fotografií novorozence zveřejnila (i když vesměs jen zády), Lionel se odhodlal až teď. Možná právě proto zveřejnil fotografií hned několik. A fanoušci mohou vidět dokonce fotbalistovy rodiče.

‚‚Úžasná rodina! Messi se o ni stará, protože rodina je to nejdůležitější a nejlepší, co má,‘‘ nechal se slyšet v komentáři jeden z nadšených fanoušků.

‚‚Vítej, Ciro! Děkuji Bohu za to, že vše dopadlo dobře. I maminka i synek jsou v pořádku. Jsme hrozně šťastní,‘‘ nechal se nadšený tatínek slyšet u svého příspěvku novorozence na Instagramu. Sportovec je ale natolik poznamenán svou profesí, že ani v porodnici si nemohl odříct fotbal a sledoval zápas svého týmu proti Málaga CF. A i když se hry Messi nemohl zúčastnit, Barcelona tehdy vyhrála nad protivníkem 2:0.

Lionel Messi a Antonella Roccuzzo se poznali již v dětství, když bylo fotbalistovi pouhých 9 let. Byli velmi blízkými přáteli, ale ve 13 se Lionel odstěhoval do Barcelony a jejich vztah tak ochladl. Po pár letech se jejich přátelství ale obnovilo a přerostlo v lásku. Messi tak začínal navštěvovat rodnou Argentinu stále častěji. V roce 2010 se modelka přestěhovala za svým milým do Španělska a loni v létě se uskutečnila ‚‚svatba roku‘‘.

Sdílejte článek

Přečtěte si také