TopStar

11. března 2018 10:11

Lionel Messi se dočkal třetího potomka! V porodnici z nedočkavosti sledoval fotbal

Nedělní ráno začalo z radostných zpráv! Útočníkovi FC Barcelona Lionelu Messimu se narodilo třetí děťátko. Dvojici se narodil chlapec, a nebyl by to hvězdný porod, kdyby o tom fotbalista nenapsal na svém instagramovém profilu. A samozřejmě nechyběla ani fotka.

‚‚Vítej, Ciro! Děkuji Bohu za to, že že vše dopadlo dobře. I maminka, i synek jsou v pořádku. Jsme hrozně šťastní,‘‘ nechal se nadšený tatínek slyšet u svého příspěvku novorozence na Instagramu. Sportovec je ale natolik poznamenán svou profesí, že ani v porodnici si nemohl odříct fotbal a sledoval zápas svého týmu proti Málaga CF. A i když se hry Messi nemohl zúčastnit, Barcelona vyhrála nad protivníkem 2:0.

Společně s Lionelem sledoval zápas i jeho starší syn, pětiletý Thiago. Dvouletého Matea však zatím fotbal nezajímá, a tak se chlapec coural po nemocničních chodbách a čekal na vytouženého sourozence. Oba syny má Messi se svou milou Antonellou Roccuzzo.

Lionel Messi však není svatoušek a má za sebou bujarou minulost. Není tomu zas tak dávno, co se fotbalista přesvědčil, že se španěskými daňovými úřady není legrace. Před dvěma lety odsoudil katalánský soud fotbalistu i jeho otce ke 21 měsícům odnětí svobody za dluh 4,1 milionu euro. Messi však do vězení nešel, protože španělský zákon mluví o možnosti odbýt si trest do dvou let podmínečně.

Sdílejte článek
Štítky porod Lionel Messi fotbalista fotbal

Přečtěte si také