TopStar

24. července 2018 11:30

Lionel Messi se sluní na jachtě a omračuje fanynky vypracovaným tělem

Argentinský fotbalista Lionel Messi (31) má za sebou hořkou prohru na mistrovství světa v Rusku. Teď si ale dopřává chvíle relaxace a sluní se na jachtě poblíž španělského ostrova Formentera společně se svou ženou Antonellou a třemi syny. Prohra, neprohra, fanynky nad sportovcem a jeho sexy svlečeným tělem stejně jásají.

I když na mistrovství světa ve fotbale vypadl Messi už v osmifinále a rozplynul se mu tak sen o zlaté medaili, fanoušci ho stále milují. A především fanynky. Aby zahnal fotbalista smutek, vydal se svou milou a třemi syny Thiagem (5), Cirou (4 měsíce) a Mateem (2) na luxusní jachtu, kde se všichni společně sluní.

A nemusí jít jen o fotbalové fanynky. Messiho sexy vymakané tělo nadchne i mnohé fotbalové amatéry. Podle všeho se Liovi na ‚‚dovolené‘‘ udělalo lépe a před fotografy pak házel jeden úsměv za druhým.

V lásce to fotbalistovi zkrátka klape, proto ho nadšené obdivovatelky mohou obdivovat jen z povzdálí. Lionel Messi se poznal se svou ženou již v dětství, když mu bylo pouhých 9 let. Byli velmi blízkými přáteli, ale ve 13 se Lio odstěhoval do Barcelony a jejich vztah tak ochladl. Po pár letech se jejich přátelství ale obnovilo a přerostlo v lásku. Messi tak začínal navštěvovat rodnou Argentinu stále častěji. V roce 2010 se modelka přestěhovala za svým milým do Španělska a loni v létě došlo ke ‚‚svatbě roku‘‘.

Sdílejte článek
Štítky mistrovství světa Lionel Messi jachta fotbalista neúspěch sexy tělo

Přečtěte si také