TopStar

12. června 2017 09:51

vedran

Lítá v tom až po uši! Vojta Kotek poprvé ukázal novou přítelkyni

Herec Vojta Kotek je už několik týdnů zadaný. Jeho vyvolenou je pětadvacetiletá grafička a ilustrátorka Valérie Rónová. Dvojice si o víkendu poprvé vyrazila do společnosti, kde byla i naše kamera. Vojta přiznal, že je zamilovaný až po uši.

"Ona je rockerka, na tom jsme se báječně shodli, že si v muzice rozumíme, u mě je to kolikrát základ vztahu. A jinak jsem šťastnej a zamilovanej," přiznal Vojta Kotek.

Dvojice se poprvé veřejně ukázala na finálovém večeru Mental Power Prague Film Festivalu. A jelikož Kotek byl na pódiu ve svém živlu a jako moderátor večera byl doslova na roztrhání, přítelkyni Valerii, se kterou tvoří pár skoro dva měsíce, se tak nemohl věnovat, jak by chtěl.

"Byl to její první ročník, Valérie samozřejmě trošku koukala konsternovaně, ale pak podlehla celý tý atmosféře a je moc nadšená," dodal herec.

Kromě koncertování s kapelou This mu v létě zbyde čas i na romantiku ve dvou. Jak přesně bude vypadat? "Já mám vždycky tak pět dní mezi těma víkendama volnejch, takže buď to bude po Čechách nebo po evropskejch městech, takže se na to moc těšim," doplnil Vojta Kotek.

Sdílejte článek

Přečtěte si také