TopStar

22. ledna 2019 11:44

Lizabeth Venezia aneb dvojnice princezny Diany! Znáte ji?

Není žádným tajemstvím, že mnohé hvězdy mají své dvojníky. A někteří jsou si skutečně podobni jako dvě kapky vody. Dnes si povíme o sedmadvacetileté herečce Lizabeth Venezii, která je nápadně podobná princezně Dianě. Co na ni říkáte?

Lizabeth Venezia se narodila roku 1991 v Londýně. jak příznačné, že? Její matka pracovala ve sféře obchodu a otec byl stavař. Herečka na rodinu nedá dopustit a velmi ráda zveřejňuje i fotografie svého synovce.

Herečka vystudovala prestižní školu v Glastonbury a poté se věnovala studiu kinematografie přímo v Hollywoodu. Mimo to si osvojila improvizaci v losangeleském The Groundlings Studio a učila se i scénáristice. Zkrátka a dobře, multitalentovaná žena. Na svém kontě má teď několik filmových rolí, ze kterých nejznámější jsou snímky The Necromancer a The Hierarchy. Také hraje v divadle a tvrdí o sobě, že je zkrátka multifunkční.

V loňském roce se Liz ucházela o roli princezny Diany. Na svém profilu pak zveřejnila hned několik fotografií, na kterých je podoba s Lady Di až neuvěřitelná. ‚‚Jsi zkrátka kopií naší princezny!‘‘ zněl jeden z nadšených komentářů.

O jejím osobním životě není nic známo, na jejím Instagramu se ale vyskytuje pár fotografií s tajeným neznámým, který bude podle všeho její životní partner. Podle fotek a videí této dámy je také evidentní, že miluje život a je plná radosti a nadšení. Miluje schůzky s přáteli, hudební koncerty a tanec.

Tak co říkáte, je Lizabeth podobná Dianě?

Sdílejte článek

Přečtěte si také