TopStar

11. srpna 2018 14:50

Louskáček a čtyři říše: magická pohádka v novém traileru

Na motivy klasické pohádky, kterou zná každý z nás vzniká rodinný fantasy snímek Louskáček a čtyři říše. V tom se představí mladičká Mackenzie Foy, hvězdný Morgan Freeman a éterická Keira Knightley. Podívejme se na nový trailer.

Na motivy povídky, kterou napsal Ernst Theodor Wilhelm Hoffmann vzniká rodinné fantasy Louskáček a čtyři říše. Na režisérská křesla usedli L. Hallström a J. Johnston. S mladičkou Clarou (Mackenzie Foy) budeme putovat do paralelního světa, který stvořila její matka. Harmonii čtyř říší ovšem narušuje tyranská Mother Ginger (Helen Mirren).

Vše, co si Clara přeje, je klíč, který odemkne krabičku. Ta v sobě uchovává nesmírně cenný dar od její zesnulé matky. Zlatá nit, která se jí objevila na každoročním vánočním večírku jejího kmotra Drosselmeyera (Morgan Freeman), ji dovede k vytouženému klíči. Ten ale náhle zmizí a Clara se ocitá v podivném a záhadném paralelním světě. Právě zde se setkává s vojákem Phillipem (Jayden Fowora-Knight), bandou myší a správci, kteří předsedají třem Říším: Říši sněhových vloček, Říši květin a Říši sladkostí. Clara a Phillip musí společně cestovat do hrozivé čtvrté Říše, domovu tyranské Mother Ginger (Helen Mirren), aby Clařin klíč a nastolili ve světě pořádek a mír.

Jak boj dobra proti zlu skončí? Přesvědčte se sami při premiéře v českých kinech, která je plánovaná na 1. listopadu letošního roku.


Přečtěte si také