TopStar

26. srpna 2013 12:00

Dagmar Dandová

Luba Skořepová před devadesátkou: Chce krásného zajíčka a auto

Téměř devadesátiletá herečka Luba Skořepová nafotila kalendář pro rok 2014 a nebála se stylizovat do Sandy z muzikálu Pomáda. Proč to udělala?

"Mám fotku s kozou, husou, na motorce, ale žádnou v autě s nějakým pěkným, mladým šoférem, to by se mělo napravit," řekla Luba Skořepová a skočila s muzikálovým hercem Honzou Křížem do kabrioletu, kde pózovala jako sexy dvacítka. „Období Pomády považuji za jedno z nejpříjemnějších, co se života týče,“ dodala.

Stále aktivní herečka se dozvěděla, že Kříž dostal za roli Dannyho v muzikálu Pomáda cenu Thalie a přišla k němu pro radu. „Jak se to dělá, aby člověk k takové ceně přišel, můžeš mi poradit? Mně se nějak vyhýbá,“ posteskla si Skořepová, která doufá, že dostane Thalii v pětadevadesáti za celoživotní dílo.

Kromě toho si herečka odskočila i do Náchoda, kde probíhala volba Muže roku, aby vítězi poblahopřála a rovnou organizátorům poradila, jak by měli soutěž zlepšit. „Promenáda v plavkách byla super, ale měli by nechat ty kluky promluvit. Vždyť o nich vůbec nic nevíme, měli by udělat rozhovory,“ řekla a také dodala, že by ji zajímalo, jak vypadají soutěžící bez oblečení.

Tak to bychom od herečky, která v září oslaví již 90. narozeniny, skutečně nečekali.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky muzikál Pomáda kabriolet Jan Kříž Luba Skořepová thalium

Přečtěte si také