TopStar

18. září 2014 10:33

Lucie Bílá: Dostala hloupý nápad a mohla být mrtvá. Kdo ji zachránil?

Tohle nemuselo dopadnout vůbec dobře. Stačila vteřina a zpěvačka Lucie Bílá mohla být mrtvá nebo ošklivě popálená. Co se stalo v jejím krásném domě, který pyšně překřtila na "Orlí hnízdo"? Krizovku Lucie popsala v rozhovoru pro slovenská média.

"Děvčata pozor! Začala nám doma hořet elektřina, něco se porouchalo a já samozřejmě jsem jako ´chytrá´ žena chtěla hasit vodou. Tak na to pozor. Ještěže tam byl můj tatínek, který mě včas zastavil. Jinak bysme si už nepokecali."

Lucie Bílá chystá na podzim znovu své Černo-bílé turné v Čechách i na Slovensku. Loni bylo mimořádně úspěšné.Taky se pilně chystá na projekty v Hudebním divadle Karlín – například na muzikál Addamsova rodina, ve kterém získala roli Morticie.

Syn Filip se už odstěhoval, tak na ni doma bude čekat přítel Petr Makovička sám. Zpěvačka si mimo jiné pochvaluje, že přítel skvěle vaří a ona tak nemusí do kuchyně skoro ani chodit. Jak tvrdí, narodila se s mikrofonem v jedné ruce a háčkem ve druhé. Jakoukoliv volnou chvíli proháčkuje a "její muži" Filip s Petrem jsou už prý dokonale vycvičení na nákup těch správných klubíček.

Sdílejte článek

Přečtěte si také