TopStar

18. července 2018 12:55

Lucie Bílá otevřeně o návratu ke svalnatému ochránci

Není to tak dávno, co vyvolala zpěvačka Lucie Bílá (52) svou fotkou na Instagramu vlnu spekulací, zda se vrátila ke svému bodyguardovi Radkovi Filipimu. Teď dohady oficiálně potvrdila a se staronovým partnerem se vydala na vernisáž svého oblíbeného malíře Kristiana Kodeta.

‚‚Myslím, že to ani nikoho nepřekvapilo. Mám pocit, že to, že k sobě patříme, věděli fanoušci dřív než já. Aspoň mi to dávají denně najevo,‘‘ okomentovala Lucka svůj návrat k bodyguardovi Radkovi Filipimu. A proč si dala dvojice pauzu a navíc celkem dlouhou? ‚‚Měla jsem pocit, že to nejde dohromady skloubit s prací. Ale my se máme tak rádi, že jsme to zkusili a ono to jde.‘‘

Nadšeně dodává: ‚‚Radek se o mě tak krásně stará a je to takový poklad, jak v práci, tak i v životě, že bych byla truhlík, kdybych to ještě nezkusila. Myslím, že to se mnou neměl moc jednoduché, musel přejít hory a doly, ale jako správný princ si mě zaslouží.‘‘ Draka ale zabíjet nemusel, Bílá se smíchem poznamenává, že toho si zvládne ochočit sama.

Loni na podzim Bílá oznámila rozchod s Filipim a pronesla dost ostré prohlášení. ‚‚Teď už s klidným svědomím můžu změnit svůj status na nezadaná. Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím,‘‘ zněla tehdy její slova. S o 17 let mladším bývalým fitness trenérem ale kontakt neukončila, společně dvojice trávila spoustu času a Filipi pro zpěvačku dál pracoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také