TopStar

5. června 2013 17:20

Blanka Konrádová

Lucie Bílá rozdávala lidem hadry a košťata!

Lucie Bílá (47) radikálně změnila jídelníček a vypadá líp než kdy předtím. Skoro přestala jíst maso, hodně pije a nesnídá.

„Naprosto jsem změnila stravovací režim. Připravuji se na své Černobílé turné a potřebuji k tomu spoustu energie. Pravidelně cvičím a mám dovoleno jíst jenom bílé maso. Jsem ohnivé znamení Beran, takže mám zakázané i ryby. Musím holt trochu brzdit, ale spoustu věcí jsem se zase naučila,“ říká zpěvačka.

"Třeba jsem nevěděla, že ovoce se má jíst jen do tří nebo maximálně do pěti hodin, pak už se z něj totiž stává alkohol. Netušila jsem, že není dobré snídat, protože tělo se do dvanácti čistí, a že musím vypít dva litry vody denně postupně a ne najednou. Jím takhle už tři měsíce, a i když jsem masožravec, vepřové nebo hovězí mi vůbec nechybí,“ řekla Bílá na křtu CD Amoroso muzikálového zpěváka Radima Schwaba.

Lucie Bílá usedne na podzim opět v porotě soutěže ČeskoSlovensko má talent, kterou odvysílá FTV Prima, a přiznala se, že lituje, že se v ní tentokrát nesetká s Martinem Dejdarem, kterého nahradí moderátor Leoš Mareš. „Bála jsem se, že se mi bude po Martinovi hrozně stýskat, ale teď jsme společně dostali nabídku na novou úžasnou práci, takže se budeme i nadále potkávat,“ říká.

„Vypadá to, že se objevíme jako pár ve velkém filmu jedné zahraniční produkce. Moc se na to těším, ale teď to není hlavní téma dne. Tím je Radimovo nové CD nebo povodně v Kralupech nad Vltavou,“ říká Lucie Bílá, která se snažila v uplynulých dnech místním lidem pomoct, jak to jen šlo.

„Přivezli jsme jim pitnou vodu, pomáhala jsem také zprostředkovat dar od Jihočeské mlékárny v hodnotě 200 000 korun. Nakoupili jsme jídlo, košťata, kýble... Čisticí prostředky a hadry mají v Kralupech cenu zlata. Také jsem koupila 100 dek pro evakuované,“ dodala zpěvačka.

Na soutěž ČeskoSlovensko má talent se Lucie těší hlavně kvůli Leoši Marešovi. „Je to velký profík a okouzlující mužský. Nevím sice ještě, jaký je týmový hráč, ale to se uvidí. Je to spíš solitér, ale myslím, že to zvládne a díky němu to bude jiné, a to je možná dobře,“ říká Lucie Bílá.

-dad-

Pokud chcete vědět, jak se známé a zkušené zpěvačce Lucii Bílé "podařilo" naletět podvodníkům, sledujte dnes večer na Prima family TOP STAR magazín.

Video VIP zprávy:


Přečtěte si také