TopStar

22. dubna 2013 06:55

Blanka Konrádová

Lucie Bílá zase odmítla!

Prestižní show českých zpěvaček Královny popu je zpátky! Na společném jevišti 11. června zazpívají Hana Zagorová, Marie Rottrová, Monika Absolonová, Ilona Csáková, Petra Janů, Leona Machálková a další české divy.

Producent Janis Sidovský i letos pozval Lucii Bílou, ta ale pojedenácté odmítla. Ale naděje do budoucna tady je. "Dohodli jsme se s Lucií, že příští ročník bude hlavní hvězdou, takže se mi trpělivost vyplatila," komentoval "drahoty" české slavice Sidovský.

Na show „Královen“ už zazpívala celá popová elita – od Heleny Vondráčkové a Báry Basikové přes Věru Špinarovou a Helenu Zeťovou až po Hanu Hegerovou a Anetu Langerovou. Jediná Lucie Bílá v sestavě chyběla. Podobně jako Madonna, která se pravidelně odmítá zapojit do show Divas, americké obdoby českých Královen popu.

Tématem jedenáctého ročníku je pocta českým hitmakerům – Karlu Svobodovi a Jiřímu Štaidlovi, kteří by letos oslavili kulatá jubilea. V programu zazní hity 60.–90. let, mimo jiné Jsi můj pán, Lásko má, já stůňu, Lady Carneval, Stín katedrál nebo Cesta rájem.

Koncert, na kterém všechny hvězdy musí zpívat živě, bude navíc obohacen vystoupením rockerů Pepy Vojtka a Vaška Noida Bárty. Vůbec poprvé si spolu zazpívají rock´n´rollový hit Zloděj dobytka Leona Machálková a Pepa Vojtek.

-iba-


Přečtěte si také