TopStar

9. července 2018 10:55

Lucie Bílá zase šťastná! Vrátila se ke svému bývalému zajíčkovi

S bodyguardem Radkem Filipim (35) se Lucie Bílá (52) rozešla loni na podzim. Teď je ale vše jinak a jak se zdá, ke svému zajdovi se zpěvačka vrátila. Na svém Instagramu totiž zveřejnila fotku, na které dává Radkovi sladký polibek. Co na to říkáte, udělala Lucka dobře?

Není to tak dlouho, co Bílá zveřejnila na svém Instagramu fotku z Radkova dětství a připsala dojemný popis. ‚‚Dnes má narozeniny můj ochránce. Všechno nejlepší, Radečku.‘‘ Filipi oslavil pětatřicáté narozeniny a zdá se, že dostal ten nejlepší dárek v podobě Lucie. Vše vyvrcholilo na narozeninové oslavě, kde Lucie svého "bývalého" líbá. Sice by mohlo jít o ‚‚normální‘‘ přátelskou pusu, ale ta by asi vypadala trochu jinak.

‚‚Měním status na šťastná,‘‘ napsala Lucie k fotkám z oslavy. Buď zpěvačce postačí přítomnost Radka v jejím životě jako přítele nebo je za tím skutečně něco víc a blýská se na lepší časy v jejím osobním životě.

Loni na podzim Bílá oznámila rozchod s Filipim a pronesla dost ostré prohlášení. ‚‚Teď už s klidným svědomím můžu změnit svůj status na nezadaná. Miluju svoji práci někdy až tak moc, že vyhraje nad partnerstvím,‘‘ zněla tehdy její slova. S o 17 let mladším bývalým fitness trenérem ale kontakt neukončila, společně dvojice trávila spoustu času a Filipi pro zpěvačku pracoval.

Sdílejte článek

Přečtěte si také