TopStar

3. května 2013 12:26

Štěpán Podmol

Lucie, postrach ulice: Umím se víc omlouvat než řídit!

Syn známé zpěvačky Lucie Bílé (47) Filip dostal k osmnáctým narozeninám auto a Slavice kvůli tomu strachy nespí.

„To je hrozné, nedávno jsem ho přivezla z porodnice a najednou už řídí! Mám o něj strach! Dokonce jsem si přála, aby řidičák neudělal, ale povedlo se mu to hned napoprvé. Radši bych, aby si v autě pouštěl jen hudbu, ale on chce jezdit,“ povzdychla si zpěvačka, která aktuálně připravuje velké Černobílé turné 2013.

I když se jí do toho původně nechtělo, nakonec synovi auto sama koupila. „Filip po něm dva roky toužil. Co bych to byla za matku, kdybych mu jeho přání nesplnila? Při jízdě nejradši relaxuji, luštím sudoku, háčkuju, to ale s Filipem za volantem zatím nedokážu.

Sama Lucie Bílá řízení auta příliš neholduje, radši se nechává vozit. „V autě jsem se naučila víc omlouvat než řídit. Naposledy jsem se za volantem dostala do situace, kdy jsem nevěděla, kdo má na křižovatce přednost. Ostatní řidiči jen nechápavě kroutili hlavou.“

Filip dostal k narozeninám vysněné Audi A4, se kterým teď brázdí ulice nejen v Otvovicích. Jen aby nedopadl jako Ewa Farna (18), která záhy poté, co dostala řidičák, havarovala.

-dad-


Přečtěte si také