TopStar

4. srpna 2018 17:00

Ilona Blašková

Lucie Vondráčková prý kopíruje písničky a za autogramy si účtuje peníze. Tak jak to teda je?

Lucie Vondráčková v posledních dnech opět plnila novinové stránky. Jenže místo toho, aby v nich byla chválena, snášela se na ni samá kritika! Prý že údajně okopírovala písničku své kolegyně, anebo to, že si za autogram účtuje peníze! Co je na tom pravdy? To nám exkluzivně v Top Staru prozradila sama zpěvačka!

„Vondráčková to schytala od fanoušků: Trapně prý vykrádá kolegyni! Lucie, postrach ulice a originality: Vondráčková opisuje od kolegyně? Obvinili Lucku Vondráčkovou: Trapně vykrádá kolegyni!“ Přesně takové titulky směřovaly ke zpěvačce Lucii Vondráčkové, která měla údajně natočit videoklip se stejnými rekvizitami, jako před rokem Mariana Prachařová.

„Teď je taková móda točit videoklipy v jednom studiu a my jsme tam také natočili videoklip. Jmenuje se Paralelní světy a já jsem tam viděla takový hezký bonbóny Makronky a říkám: Je ty jsou takový pěkný, tak si s nimi udělám fotku! A teprve potom jsem se dozvěděla, že je někdo má v klipu. My je teda v klipu nemáme, mně se jenom líbily, že byly takový slaďoučký,“ prozradila Lucka. „Viděla jsem kousek toho klipu Mariany a je moc hezký! Je úplně jiný, než náš. A ty makronky tomu sluší. Měla jsem je tam dát sakryš,“ řekla s úsměvem.

Jenže to není jediná kritika, které Lucka čelí. Prý už se nepodepisuje zadarmo a za autogramiády si účtuje peníze. „To by mi ruce upadly! To je úplný nesmysl! Tohle se mi vždycky líbilo u pana Karla Gotta. On opravdu neopustil plac, dokud nebyl poslední podpis dán a to jsem obdivovala a to taky dělám. A když jdu na akci, a je to talkshow, tak se o to nestarám. Já tam prostě jenom přijdu, za nic samozřejmě, popovídám si s lidmi a dám tolik autogramů, kolik je potřeba, ale vůbec neřeším, kdo za to co vybírá nebo nevybírá. Já tam jsem pro fanoušky,“ vyjádřila se k věci.

Články mířily na plánované srpnové setkání s fanoušky, kde se vybírá vstupné 120 korun. Lucka tam bude vystupovat zdarma a podle facebookových stránek divadla, půjde výtěžek ze vstupného na provozní náklady spojené s akcí a činností fan klubu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také