TopStar

28. března 2018 17:00

Ilona Blašková

Lucie Vondráčková si zahrála hlavní roli ve filmu

Lucka Vondráčková si v Kanadě zahrála ve filmu, ke kterému zároveň natočila píseň. Sem do Čech přiletěla k této písničce natočit videoklip a prozradila nám, jak to teď doma mají.

Lucie Vondráčková je zase na skok v Praze a rozhodně nezahálí. Právě teď natáčí nový videoklip k písničce z filmu The Perfect Kiss. V této romantické komedii Lucka ztvárňuje i hlavní roli. Film je o hledání lásky a je z kanadské koprodukce. Ve filmu tedy Lucka mluví anglicky. Dá se říct, že Lucka doma sbírá Slavíky a v Kanadě zase hlavní role.

Na jak dlouho Lucka tentokrát přijela? A co všechno má v plánu kromě natáčení videoklipu? „Když přijedu takhle bez kluků, tak jen na krátkou dobu. Většinou tak na sedm dnů. Všechno se ubírá směrem k nové desce, která má vycházet v září. Natáčíme nové písničky a dáváme dohromady nové texty. Mám radost, protože si myslím, že se rodí nový hezký materiál,“ prozradila zpěvačka.

Lucka nás tentokrát nechala nahlédnout i do svého soukromí. Její manžel Tomáš Plekanec byl po patnácti letech převelen z Mondreálu do Toronta. Tam se však přestěhoval bez rodiny. Jak to Lucka zvládá? „Jezdíme za ním nebo on jezdí za námi. Ale tak nějak tajně doufám, že tam nebude dlouho a že ho převelí zase zpět. Děti potřebují nějaký řád. Mají tam školu a školku. Takže jsme se takhle s Tomášem domluvili,“ řekla Lucka.

Kvůli tomu se musel i oholit. Líbí se Lucce více s vousy nebo bez nich? „Já myslím, že je Tomáš tak hezký, že může mít na hlavě kýbl a bude vypadat pořád hezky. Takže je mi to jedno. Je to pořád pěkný chlap,“ dodala s úsměvem.

Tak s tím můžeme jenom souhlasit! A vy se můžete těšit na romantickou komedii The Perfekt Kiss v druhé polovině letošního roku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také