TopStar

6. června 2018 12:13

Lucie Vondráčková vypadá stále jako dvacítka! Jak se vám dvojnásobná maminka líbí?

Většinu roku žije zpěvačka Lucie Vondráčková (39) v Kanadě, kde hraje její muž Tomáš Plekanec (35) hokej. Sem tam se ale mihne v Čechách či na Slovensku a přesvědčí své fanoušky, že je den ode dne svěžejší a šťastnější.

Pro tentokrát se Lucie předvedla na Slovensku a při tiskové konferenci zářila jako sluníčko a rozdávala jeden úsměv za druhým. Zároveň předvedla díky svým outfitům parádní postavičku, na které dva porody nezanechaly žádné známky. Barevné šaty i kratičké šortky s módním oversize tričkem byly zkrátka to pravé.

Daří se zpěvačce jak v soukromí, tak v pracovním životě. Před nedávnem si vysloužila hlavní roli v kanadském snímku ‚‚Dokonalý polibek‘‘. Kdo by si ale myslel, že se jedná o první zahraniční natáčení Lucie, hluboce by se zmýlil. V roce 2006 si zahrála po boku hollywoodské herečky Queen Latifah v komedii ‚‚Poslední prázdniny‘‘.

Lucie Vondráčková se narodila v Praze. Její matka je textařka a doktorka filosofie, otec se zkoušel prosadit jako zpěvák, ale předčila ho Lucčina teta Helena Vondráčková. Už od raného dětství se Lucka věnovala nejen hudbě, ale i herectví. Poprvé stála před kamerou už ve svých sedmi. Hned po zjevení na televizních obrazovkách se stala velkým dětským idolem, ale stále dostávala daleko více prostoru právě v televizi než na plátně.


Přečtěte si také