TopStar

26. srpna 2018 15:00

Markéta Škorňová

Lucie a všichni její muži

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (38) v posledních dnech neprožívá zrovna šťastné období. Se svým manželem a životním partnerem hokejistou Tomášem Plekancem (35) oznámili rozchod. Navíc jen několik dnů po provalení krachu manželství hokejista přiznal sblížení s tenistou Lucií Šafářovou (31). Skončila jedna velká láska, která trvala osm let. Tomáš ale nebyl v životě zpěvačky jedinou láskou. Kdo další krásnou Lucku ještě okouzlil?

Michal Dlouhý (49)

Lucčinou první velkou láskou byl přední český herec Michal Dlouhý. Charismatický blonďák s očima jako pomněnky byl Lucce oporou především v hereckých začátcích. Dvanáctiletý věkový rozdíl byl možná přínosem při předávání hereckých zkušeností, ne však v partnerském vztahu. Zatímco Lucie se chtěla věnovat kariéře, Michal už pomýšlel na rodinu. „V dobrém jsme se domluvili, že bude lepší, když se rozejdeme. Já bych ji brzdil, a zároveň se trápil, že si nemůžeme budovat hnízdečko,“ řekl po rozchodu Michal v jednom z rozhovorů. Pár se rozešel po třech letech.

Michal Dlouhý nar. 29.9.1968

Posted by Hvězdy českého filmu on Wednesday, January 15, 2014

Tomáš Verner (32)

Několikaměsíční románek si Lucka užila i s českým krasobruslařem Tomášem Vernerem, který byl na rozdíl od Michala mladší, než zpěvačka. Hezounek, který na ledě předvádí doslova psí kusy, byl prvním úlovkem ve sportovních vodách. „S Tomášem si skvěle rozumíme a je to jeden z nejinspirativnějších a nejvtipnějších lidí, co znám,“ nechala se tenkrát slyšet Lucie. I přes vzájemné sympatie, ale nakonec vztah nevydržel a skončil již po pár měsíců.

Tomáš Verner - krasobruslař foto: Lenka Hatašová www.lenkahatasova.com publisher: Profesní magazín Best of www.ibestof.cz rozhovor: http://www.ibestof.cz/sport/tomas-verner---krasobruslar.html

Posted by Magazín Best of on Tuesday, September 2, 2014

Tomáš Plekanec (35)

A pak přišel on. V roce 2010 se na jedné akci seznámila se svým brzy již bývalým manželem. „Není to moc zajímavé, vyprávěla před lety v televizní show Karla Šípa Všechnopárty. „Jela jsem na akci, na kterou se mi strašně nechtělo. Byla jsem unavená, ošklivá, a tak jsem tam zpívala. Pak jsem byla ještě ošklivější, make-up se mi roztékal. Chtěla jsem jít spát, ale přišel za mnou pan Salava, že se se mnou chce seznámit nějaký kluk. A ten kluk je teď můj manžel,“ rozpovídala se.

Rok na to se zamilovaný pár vzal a už v prosinci téhož roku se dočkali prvního syna Matyáše. 23. června 2015 se rodinka rozrostla o dalšího kluka Adama. Manželé vychovávali své děti v Kanadě, kde hokejový útočník hraje za tým Montreal Canadiens.

Vše vypadalo naprosto ideálně až do letošního léta, kdy se ukázalo, že ani tento zdánlivě dokonalý vztah není bez mráčků. Zda za rozpadem stojí tenistka Lucie Šafářová, či se problémy mezi zpěvačkou a hokejistou kupí už nějakou dobu, není jasné. Věříme, že oba celou situaci ustojí a budou i nadále těmi nejlepšími rodiči pro své dva syny.

Jedna velká láska končí, uvidíme, za jak dlouho budou zpěvačce opět zářit oči štěstím.

Sdílejte článek
Štítky vztahy Lucie Vondráčková

Přečtěte si také