TopStar

19. listopadu 2013 21:32

Lucie znovu do Duelu. 5 věcí, kterými ostatní ve Vile fakt štve

Z docela roztomilé zdánlivě neškodné popletky se během několika měsíců ve Vile stala nudná ubrečená slečna, která se hádá kvůli prkotinám. A VyVolení ji mezi sebou nechtějí. Těsně před branami finále jde znovu do Duelu Lucie. A tady je přehled toho, čím ostatní vytáčí.

1. Neustále mluví o svých pejscích –- Je to dost monotónní. Už se rozněžňuje snad jen Romana, a to ještě jen někdy.

2. Má přítele? Nemá přítele? – Lucie mění verze, a tak si ostatní nejsou jistí, čemu věřit. Nejde zdaleka jen o přítele. Lucie si protiřečí docela často. Ostatní se v ní přestali orientovat. Pavlína ji dokonce během Zúčtování označila za "vyčůranou". A přestože pak dovysvětlovala, že to nemyslela ve zlém, poměrně to Lucii vystihlo.

3. Dokáže se opravdu rozhysterčit – Když se rozjedou, jsou si s Vladkem rovnocennými partnery. Jenže Lucka používá v hádce mnohem sprostší výrazy. Šla do Vily s tím, že se chce zdokonalit v jednání s lidmi. Zatím to ale vypadá, že se její schopnosti v klidu komunikovat spíše vytrácejí.

Podobné články

4. Když neřeší psy, řeší svou váhu – Přibrala ve Vile jedenáct kilo a pořád se diví, čím by to tak mohlo být. Čím asi... Nové oblejší křivky si prohlédněte ve FOTOGALERII:

5. Prakticky pořád spí – VyVolení se na to dokonce přeptali její kamarádky ve studiu. Ta potvrdila, že Lucie často spí i venku.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte návrat Reginy do Vily na Prima love od 21:50.

Mohlo by vás zajímat:

Podobné články

Sdílejte článek

Přečtěte si také