TopStar

7. ledna 2019 13:48

Tereza Šulcová

Lukáš Pavlásek vyrazil se svou přítelkyní v plavkách do sněhu!

Komik Lukáš Pavlásek vyrazil se svou přítelkyní do čtyřhvězdičkového hotelu v Počátkách, kde si užívali čas jeden na druhého. A aby nebyla nuda, napadlo Lukáše vyrazit v plavkách do sněhu!

Lukáš Pavlásek naráží na slavné blogerky a influencerky, které mají vždy perfektní fotky, často. Poukazuje na fakt, že realita je ovšem jiná. „Chtěl jsem si udělat zimní fotku ve stylu sexy influencerek a vyfotit se v plavkách na sněhu. A tohle je výsledek. Fotograf zachytil jen můj úprk zpět do tepla. Kourtney Kardashian ze mě asi nebude,“ svěřil se herec na sociální síti.

A není jediný, který vyběhl v tomto zimním počasí do sněhu. Jeho přítelkyně Lukáše podpořila! „Furt jsem nebyl schopen udělat tu sexy zimní fotku co mají influencerky, protože mi byla zima, a protože vypadám jinak než ony, tak jsem to nakonec vyřešil tak, že jsem tam místo sebe postavil přítelkyni a vyfotil jí. Takhle bych to od teď mohl dělat vždycky, vyfotím místo sebe někoho hezčího a budu hned jako Kardashianka. Prostě na tyhle scény budu používat sexy dublerku,“ rozhodl se Pavlásek.

Pár si užíval radovánky v resortu Svatá Kateřina. Fanoušci komikovi novou známost přejí a jsou rádi, že našel někoho, kdo pochopí jeho smysl pro humor.

Sdílejte článek

Přečtěte si také