TopStar

8. března 2018 10:45

Má mě rád, nemá mě rád! Justin Bieber se rozhodl dát si ve vztahu s Gomez pauzu

Asi nejdiskutovanější hvězdný pár současnosti se zas rozchází! A přitom to není tak dávno, co se k sobě dvojice vrátila. Svůj rozchod nazývá zpěvačka Selena Gomez (25) i Justin Bieber (24) pouhou pauzou, nikdo z jejich blízkého okolí ani fanoušků nevěří, že se k sobě dvojice vrátí. A co myslíte vy?

‚‚V poslední době se často hádali, měli mezi sebou mnoho nesouhlasu a poslední spor se stal mezníkem, který rozhodl o pauze ve vztahu. Stále jsou ale v kontaktu a mají se rádi. Selena i Justin budou určitě spolu, jen potřebují chvíli na to, aby si od sebe odpočinuli,‘‘ nechal se slyšet jeden z pozitivně naladěných anonymních zdrojů.

Zdroj rovněž dodal, že poté, co se pár dal v listopadu loňského roku znovu dohromady, pocítili silné okolní vlivy a přehnaný zájem médií i veřejnosti. A právě to byl také důvodem jejich přestávky ve vztahu. Novináři se najednou začali rojit kolem jejich domů, zamilovaní si nemohli dojít ani na oběd, i na svatbě Biebrova otce nezůstaly hrdličky bez povšimnutí. ‚‚Oba řekli, že byli zkrátka unavení z věčného zájmu médií a nátlaku společnosti,‘‘ pokračoval blízký přítel obou aktérů.

Naposled byli zamilovaní zaznamenáni na veřejnosti 28. února, když se objevili v kostele. 1. března poblahopřála zpěvačka svému příteli k narozeninám a zveřejnila na Instagramu láskyplnou fotografii. V současnosti jsou Selena a Justin podle zdrojů pohrouženi do práce a snaží se soukromí odsunout do pozadí. Ona tráví čas v New Yorku, zatímco její milý v Los Angeles. Nechme se překvapit, jak to s nimi dopadne.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez rozchod zpěvačka

Přečtěte si také