TopStar

9. srpna 2013 06:40

Maculay Culkin: Sám doma? Radši s milenkou nejlepšího kámoše!

Skandály prošpikovaný herec Macaulay Culkin (32) se od jedné závislosti: na alkoholu a drogách, uchýlil k jiné. Tou je milenka jeho nejlepšího kamaráda.

Jen co se herec z filmů Sám doma Macaulay Culkin jakžtakž vyhrabal ze závislosti především na heroinu, zadělal si na pěkné trable s láskou. Vyhlédl si totiž dívku, která je již zadaná. A o co víc, randí právě s jeho kamarádem Adamem Greenem. Jeho nová milenka Jordan “Binki“ Shapiro sice ještě nemá vyřešený svůj starý vztah, ale už se vrhá do nového. Dokonce nelenila a nastěhovala se k herci do newyorského apartmá.

O okolnostech mileneckého trojúhelníku informoval jako první portál showbizspy.com. „Binki randila s Macovým kamarádem Adamem Greenem z kapely The Moldy Peaches. Jordan a Adam založili novou kapelu a Mac se k nim chce přidat jako vokalista.“ Zda jejich milenecký trojúhelník ustojí spolupráci v kapele, lásku i přátelství, to ukáže čas.

Maculay byl už jednou ženatý s herečkou Rachel Miner. Před dvěma lety chodil s kolegyní Milou Kunis, ale vztah nevydržel jeho výstřelky s drogami a nespolehlivost.

-juf-

Mohlo by vás zajímat: Další pikantnosti ze světa slavných

Sdílejte článek

Přečtěte si také