TopStar

27. listopadu 2013 11:40

Dagmar Dandová

Macura trvá na svém: Iveta se strašně trápí

Zdeněk Macura, který dostal v pondělí večer ve Svitavách zase nakládačku od manžela Ivety Bartošové Josefa Rychtáře, se prostě nevzdává. Za Ivetu hodlá bojovat i za cenu vlastního života.

„U Ivety nenastala žádná neuvěřitelná proměna. Je jasně cítit, že musí být úplně psychicky vydeptaná a že se musí strašně trápit. Je jí to vidět ve tváři. Teď už vím, co bylo za tak neskutečnou agresivní snahou, abych ji neviděl. Bylo to proto, abych neviděl pravdu,“ napsal hned po incidentu Macura na svůj Facebook.

Odkud se ale vzala nenávist mezi Macurou a Rychtářem?

Macura je bývalý milenec Ivety Bartošové. Ta ho ale vyměnila za svého bodyguarda Rychtáře, který si zpěvačku hlídá jako oko v hlavě. Nicméně v létě už měla Rychtáře Bartošová dost a zavolala Macuru, aby ji od něj odvezl. Macura nelenil a rovnou ji odvezl do Itálie.

Zpěvačka ale byla v té době v takovém deliriu, že ji Macura nechal u dalšího exmilence, Domenica Martucciho. Tam je dohonil naštvaný Rychtář, který poté napadl Martucciho matku a služebnou.

Po návratu z Čech si Rychtář Bartošovou tak pohlídal, že už k ní nepustil vůbec nikoho. A aby si ji pojistil, rovnou zpěvačku odtáhl k oltáři. Macura ale občas, asi z nostalgie, vyrazí na Ivetin koncert, kde ho obvykle napadne nejen Josef Rychtář starší, ale i jeho syn.

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také