TopStar

17. července 2017 00:17

vedran

Madonna má průšvih, v dopise urážela Whitney Houston i Sharon Stone

Popová hvězda Madonna čelí pěknému průšvihu. Její tajná korespondence se dostala na veřejnost, a tak si několik z jejích soukromých dopisů nyní může přečíst každý. Lichotivé čtivo to není. Zpěvačka urazila hned několik svých kolegyň.

Po bouřlivé minulosti se královna popu Madonna nyní snaží působit jako samaritánka. Adoptovala dvojčátka z Afriky, navštěvuje sirotky. Jenže! Ve skutečnosti má k dokonalosti daleko. Jak jinak si vysvětlit úryvek z dopisu, který Madonna počátkem devadesátých adresovala osobě identifikované písmenem J.

„Možná právě tohle cítili černoši, když se Elvis stal obrovským. Je tak frustrující číst, že Whitney Houston má hudební kariéru, kterou si přeji, abych měla já. A Sharon Stone má filmovou kariéru, kterou já nikdy mít nebudu…,“ píše se v dopisu.

Odborníci se domnívají, že milostná korespondence byla určena herci Johnu Enosovi, s nímž Madonna tehdy randila. Ať už byl adresátem kdokoliv, zpěvačka si před ním servítky nebrala.

„Není to proto, že bych chtěla být těmito ženami, to radši umřu. Vadí mi, že jsou tak průměrné a přitom je všichni oslavují jako vzory všech ctností. Nebo je to jen způsob, jak mě ponížit,“ uvedla dále Madonna.

Co by na tato slova řekla Whitney Houston, už se nedozvíme. Ovšem herečka Sharon Stone se Madonně rozhodla její přešlap odpustit.

„Drahá Madonno, v prvé řadě si myslím, že je absurdní, aby někdo zveřejnil tvoji osobní korespondenci. Proto to řeknu veřejně. Vím, že jsem tvá kamarádka. Občas jsem si přála být rockovou hvězdou, cítila se průměrně, jak jsi popisovala. Miluju tě a nepůjdu proti tobě,“ napsala herečka na sociální síti Twitter.

Tomu říkáme přátelství. Přesto si myslíme, že je možná ten pravý čas, aby Madonna pronesla jedno velké SORRY.

Sdílejte článek

Přečtěte si také