TopStar

29. října 2017 09:45

Madonna na Měsíci

Za svého pobytu v Rio de Janeiru se Madonna rozhodla vydrápat na objemnou konstrukci v podobě půlměsíce. Proč se popová babička k takovému činu rozhodla? Důvod byl prostý, šlo jí o atraktivní fotografii, kterou hned zveřejnila na svém Instagramu. Zároveň však měla i pádnější důvod, jednalo se o dobročinnost. Měsíc si totiž postavili nad střechou své budovy aktivisté kulturního centra, který se zabývá vzděláním dětí z chudých rodin.

Postavení uměleckého měsíce bylo časově přizpůsobeno desetiletému výročí od vzniku centra. Měsíc, který je pověšen nad chatrčemi byl sestaven především k nalákání pozornosti celebrit, které se často ve školách Ria zastavují, aby pronesly k dětem pár slov, předaly knihy, učební pomůcky a poskytly i finanční pomoc.

Parece que Madonna no teve ressaca da festa de ontem, já que tirou o dia para visitar o Morro da Providncia e conhecer o centro cultural Casa Amarela, idealizado pelo artista plástico @jr . No caminho, toda vestida de camuflagem, registrou os policiais com seus fuzis, uma cena cotidiana para os cariocas, mas um tanto quanto impressionante para os gringos. #madonna

Příspěvek sdílený Heloisa Tolipan (@heloisatolipan), Říj 25, 2017 v 1:45 PDT

Je známo, že Madonna se už dlouho věnuje dobročinnosti a charitě. V době nynější návštěvy si superstar nevybrala nejmírnější oblast Ria, proto kolem sebe měla ochranku. Snímek, kde stojí zpěvačka obklopena brazilskými policisty obletěl celosvětově všechny sociální sítě.

Sdílejte článek
Štítky měsíc Madonna Rio de Janeiro dobročinnost celebrity charita

Přečtěte si také