TopStar

19. května 2015 15:39

Barbora Koukalová

Madonna se snaží vyřešit válečný konflikt kontroverzní fotkou, mrkejte na ni v článku!

Když to nejde tím, že se zase svlékne, zaprovokuje si Madonna (56) jinak. Třeba tím, že svým Instagramem prohnala dost kontroverzní fotku, kterou zase komentuje celý internet. Podívejte se na ni sami, jestli vás pohoršuje, nebo je to pro vás poselství míru!

Sociální sítě jsou poslední dobou silnou zbraní hlavně pro celebrity, už se totiž nemusejí vyjadřovat do novin, ale mohou si šířit svou osvětu prostřednictvím Facebooku, Twitteru a Instagramu.

A sledují to miliony lidí.

Jednou z takových inspirátorek je i Madonna, která střídá nahotu s různými poselstvími, ale občas jde tohle její konání ruku v ruce s propagací jejích vlastních projektů a jí samotné, nežli o skutečný záměr nezištně změnit svět.

Důkazem tak buď její výmluvná fotka na Instagramu, kde jsou dva muži chystající se k polibku. Na první pohled by si jeden i řekl, že je namířena proti homofobnímu smýšlení, ale pokud si někdo občas otevře noviny a zapne v televizi zprávy, ihned prokoukne, o co tady jde.

Žid chce políbit Araba, ale izraelsko-palestinský konflikt je tak strašně složitý a navíc přetrvávající tolik let s mnoha historickými souvislostmi, že se jej neodvažují zjednodušovat ani studovaní politologové natož zainteresovaní státníci.

Láska k bližnímu svému a odhození nenávisti by se možná zdálo jako přímá cesta ke smíru, ale takhle to na světě nefunguje a nic není jen černobílé. Madonna si navíc k fotce napsala Rebel Hearts, tedy rebelská srdce, ale k její smůle je to i název nového alba, jenž vydala letos v březnu.

Ona prostě ví, jak se zpropagovat. I za cenu toho, že podle komentářů lidí pod fotkou zlehčuje něco, o čem nemá ani páru. Stejně ale jako většina lidí, kteří nežijí zrovna v Pásmu Gazy.

(bk)

Sdílejte článek

Přečtěte si také