TopStar

9. února 2018 19:00

Madonně se zas všichni smějí: Pro tentokrát ukázala masáž vidličkami

Někdejší popová diva Madonna (59) předvedla na Instagramu další ze svých bizarních příspěvků. Tentokrát představila masáž, kterou aplikuje kvůli omlazení obličeje. Jednalo se o zpěvaččinu vlastní kosmetickou řadu. No, posuďte sami, jak se Madonna prezentuje.

Na videu předvádí americká hvězda, jak jí kosmetoložka dělá masáž pomocí speciálních vidliček. Díky filtru, který na svém telefonu Madonna zvolila, bylo video o to komičtější a bizarnější. Fanoušci na sebe dlouho nenechali čekat a okamžitě Madonnu zkritizovali, že takhle se žena v letech nechová.

Koncem prosince loňského roku předvedla zpěvačka na sítích nové fotografie své reklamní kampaně vlastní kosmetické značky. Samotná značka byla uvedena na trh teprve před několika lety, i přesto díky Madonnině jménu slaví úspěch. Hvězdná babička uzavřela smlouvu s japonským technologickým gigantem - společností MTG. Právě ta vypouští do světa medicínské produkty pro kosmetické salony a vlastní kosmetiku.

Fotky, které hvězda pravidelně na svém Instagramu zveřejňuje, jsou vesměs dost nepodařené. Nejde jen o katastrofální selfíčka a videa, ale i fotky se zpěvaččinou dcerou Lourdes Leon, která prezentuje neoholené podpaží. Samozřejmě, že takové fotky fanoušky pobuřují. A tady máme jednu z nich! Jak vidíme, jablko od stromu nepadá daleko.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Madonna

Přečtěte si také