TopStar

10. května 2013 16:30

Blanka Konrádová

Magda Malá má hrůzu z vody!

Známá muzikálová zpěvačka Magda Malá je typická malá velká žena. Nebojí se totiž veřejně přiznat, že neumí plavat a ani v pětačtyřiceti se nevzdává snu, že se to jednou naučí.

„Do vody se odvážím, jenom pokud mi dosahuje k ramenům. Pokud stačím dosáhnout nohama na dno, tak udělám i tři čtyři tempa, ale opravdu mám hrozný strach. Moje holky ale vodu milují, takže s nimi do bazénu chodím. Jenom s námi musí být ještě někdo, kdo se o ně postará. Myslím pozitivně a věřím, že svůj panický strach jednou překonám a vrhnu se i do hloubky,“ říká matka dvou dětí.

Jako malou ji nikdo plavat neučil. „Bylo nás pět dětí, máma nás vychovávala sama a byli jsme dost chudá rodina. Neměli jsme ani na kolo, takže mimo jiné neumím ani jezdit na kole.“

Představitelka Eponine v muzikálu Bídníci sice není právě sportovní typ, ale nevzdává to: „Rozhodla jsem se, že vyzkouším aqauaerobik. Voda je tady do výšky 130 cm, já měřím 154 cm, takže bych to měla zvládnout.“

Zpěvačka se kromě péče o dcery a práce v muzikálech ještě věnuje benefičnímu projektu na pomoc matkám s dětmi v tísni. Na základě vlastní zkušenosti se rozhodla, že bude pomáhat ženám, které se ocitly v podobně beznadějných podmínkách, jaké zažila ona sama, když byla malá.

-dad-

Sdílejte článek
Štítky strach kolo plavání

Přečtěte si také