TopStar

19. února 2014 15:30

Dagmar Dandová

Mahulena Bočanová: Strach z šíleného ochlupení

Moderátorka VIP zpráv Mahulena Bočanová se vydala do salonu krásy, aby se nechala pořádně vylepšit. Ale zažila tam i chvíle strachu, protože stačilo malinké škobrtnutí a z herečky by se stala rázem chlupatice.

"Dávali mi injekce do vlasů, aby mi jich rostlo víc, ale říkala jsem kosmetičce: Hlavně ať vám to nespadne, nepíchnete mě třeba do kolene a já pak budu mít doživotně chlupatý nohy. Stačilo málo a byl ze mě Yetti," smála se Bočanová, která se pak chystala na rázovou vlnu, která jí měla rozpustit tuky.

Nás ale velice zaujalo to s těmi vlasy, protože podle nás má Mahulena kvalitní a velice hustou kštici.

"Ano, mám sice super vlasy, ale kdo by nechtěl mít ještě hezčí? I kdybych měla vlasy jako Angela Davisová (pozn red: americká krajně levicová aktivistka a feministka, v 60. a v 70. letech 20. století, která byla spojována s hnutím Černí panteři a na hlavě měla obrovské afro), tak si to stejně nechám napíchat, protože se třeba ráno probudím a budu kudrnatá," řekla nám herečka.

"Zákrok nebolel, bylo to jen štípnutí, ale i kdyby to bylo bolelo, tak co? Ženská dokáže pro krásu trpět, to chlapi jsou poseroutky," uvedla Bočanová a my jsme se jí hned zeptali na nedávný rozchod s brazilským tanečníkem Jonesem Santosem Santanou (24), s kterým byla necelé dva roky.

"O tom se bavit nechci, ale přesto se mám dobře. Je mi naprosto fajn," dodala Mahulena Bočanová.

-dd-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také