TopStar

30. prosince 2013 20:38

Jana Fikotová

Mahulena Bočanová žena mnoha tváří

Herečka, moderátorka a úžasná tanečnice. Tak by se dala shrnout všestrannost Mahuleny Bočanové (46). V neposlední řadě plní roli paničky a mamky.

Mahulena Bočanová patří mezi naše nejusměvavější a nejsympatičtější moderátorky VIP zpráv. I ona bývá pod drobnohledem médií. Občas se sama ráda pochlubí něčím ze soukromí. Na sociální síti ukázala svou roztomilou dceru Márinku, která pilně vyráběla pod vánoční stromeček Betlém.

To, že je Mahulena úžasná máma, svědčí i fakt, že její Márinka je stejně veselé děvče jako ona sama. Kvůli dceři svůj buštěhradský dům vyzdobila už v listopadu, aby si svátky společně užívaly co nejdéle. Vánoční pohodu si Majda nenechá ujít ani při mazlení se svým psím miláčkem Umberto Bočanem. Ten není prvním bulteriérem, kterého herečka měla, proto jako starostlivá máma ví, že nemusí mít strach o svou dcerku.

A co se týče pracovního vytížení, diář má Bočanová stále plný. Mimo moderování v televizi a dalších pracovních aktivit, se Mahulena věnuje i tanci. Se svým tanečním partnerem Jaroslavem Kunešem často a ráda vystupuje na veřejnosti. Aby také ne, když jim to jde opravdu skvěle.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také