TopStar

18. června 2015 13:19

Barbora Koukalová

Majitel nejhnusnějších tetování Miley Cyrus se jich chce zbavit: Podle zpěvačky jsou totiž odporná

Jak strašně smutný život musíte mít, když vaší jedinou radostí jsou hnusné kérky pódiové coury Miley Cyrus? Carl McCoid žije jen tím, co má vytetováno na těle, teď se ale bude všeho zbavovat. Miley totiž o jeho tetováních řekla, že jsou strašidelná. Má pravdu, to děvče.

Carl McCoid, čtyřicetiletý muž z Velké Británie, je opravdu velkým fanouškem zpěvačky Miley Cyrus. Proslavil se totiž tím, že má po celém vytetované nejen její portréty, ale i její jméno v různých fontech nebo názvy jejích skladeb či desek.

Samozřejmě předpokládáme, že Carl nemá holku a svůj život prožívá ve světě fantazie, protože si nedokážeme představit, že bychom s ním šli do postele a tam na nás celou dobu koukala Miley s vyplazeným jazykem.

Když ale nemůže dostat rozum samotný Carl, musí ho mít Miley, kterou američtí uživatelé Twitteru překřtili na "pódiovou couru". Tetování svého fanouška samozřejmě viděla a prohlásila o nich, že jsou strašidelná a hnusná.

Carl McCoid se smrtelně urazil a chce si teď nechat všechna odstranit. Vůbec mu nezávidíme tu bolest a ty peníze, co ho to bude stát, ale za blbost se platí.

A Miley konečně o sobě může říct, že někomu zachránila život. Minimálně ten společenský.

(bk)

Sdílejte článek
Štítky Miley Cyrus tetování

Přečtěte si také