TopStar

24. května 2013 06:40

Blanka Konrádová

Malý Vojtek se potatil. Chce být mušketýrem!

Malý Matyáš Vojtek (5) chodí do říčanského fotbalového klubu, kde hraje v útoku. Zatím to vypadá, že místo uměleckých sklonů zdědil po svém otci Pepovi Vojtkovi spíš sportovní nadšení.

„Žádné taneční nebo pěvecké geny u něj nepozoruji, ale fotbal mu jde výborně, pravděpodobně to má po tátovi. Je to ale dost náročné. Pondělky, středy a pátky chodí na tréninky a v sobotu má turnaje,“ říká Libuška Vojtková (32), která na zápasech patří k nejhlučnějším fanynkám.

„Jsem taková ta hysterická matka, která prostě řve a celý zápas povzbuzuje. Už jenom bambule do ruky a je ze mě klasická roztleskávačka. Zatím mě Matýskův fotbal hrozně baví,“ přiznala tanečnice, která se i s matkou zúčastnila akce S kočárkem Prahou. Syn bouřlivého rockera je celý po tátovi a nevydržel chvilku sedět na místě.

„Já chci taky mluvit. Miluju draky a chtěl bych na nich jezdit. Předtím mě bavili dinosauři, ale na ty už se nekoukám. A nejvíc mám rád mušketýry,“ skočil Libušce do řeči malý Matyáš. Jeho otec, zpěvák Josef Vojtek (47), totiž ztvárňuje v muzikálu Tři mušketýři v divadle Broadway chrabrého Aramise.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také