TopStar

14. srpna 2018 13:45

Ilona Blašková

Máme exkluzivní zpověď Lucie Vondráčkové. Je za rozpadem manželství někdo třetí?

Je to přesně týden, co Tomáš Plekanec pověsil na sociální síť prohlášení, že jdou s Luckou Vondráčkovou od sebe. A začali se dít věci. Hned od začátku na tom dost věcí nesedělo. Třeba to, že se na rozchodu s Lucií dohodli. Ale z jejích reakcí to spíš vypadalo, že je dost zaskočená. A pak ten jeho okamžitý odlet z republiky už bez prstýnku. Nebo podivné kroky na sociálních sítích kolem tenistky Šafářové. Obdivujeme Lucii za to, že o tom, byť velmi opatrně, je

Lucie Vondráčková prožívá bezpochyby nejbolestivější období svého života, přesto se vrhla do práce. Je těžké vykouzlit při focení úsměv, co si žádá pan fotograf? „Tak já jsem se moc nevrhla do práce, jsem teď pořád s klukama a jen jsem si odskočila na jedno focení. Spoustu věcí jsem přehodila, zrušilam ale některé jsem rušit nechtěla, protože to ovlivňuje práci někoho jiného. Teď jsem dotočila film „Léto s gentlemanem“ s Jaromírem Hanzlíkem a Jiřím Adamcem a do kin půjde na konci listopadu kanadský film „The Perfect Kiss“. Prmiéra v Čechách bude 1. Listopadu. Tak přijďte do kina. Pokud máte trable s láskou, je to ta nejlepší terapie,“ řekla Lucka.

Je to týden, co se zveřejnil jejich rozchod. Bylo to pro Lucku nečekané? „Nikdy jsme jako rodina nedávali fotky dětí, ani z dovolených, ani z rodinných oslav. Takže mě překvapila ta nutnost to okamžitě sdílet, když to ještě nenasdílíme ani my dva sami. Tak to jako bylo překvapení, a také to, že jsme na to s klukama zůstali sami,“ prozradila zpěvačka.

Cítí nějaký vztek nebo křivdu? Jaký pocit u Lucky teď převládá? „Já myslím, že to je život. Žili jsme spolu krásných osm let, které byly hezké. Někde se psalo, že jsme rok spolu nebyli, ale to není pravda. Žili jsme spolu jako rodina celou dobu. Asi něco končí, něco začíná. Člověk to musí brát a nestěžovat si na blbosti, jsou horší věci na světě. Takže pro mě je teď nejdůležitější, aby zůstali kluci veselí a pokračovali ve školách a kroužcích, které mají a aby se jich to dotklo co nejméně,“ řekla.

Kolem jejich rozchodu se vyrojila spousta spekulací. Jedna z nich je, že za jejich rozchodem stojí Tomášův vztah s tenistkou Lucií Šafářovou. Zda je to pravda, Vondráčková netuší. Kdyby mohla vrátit čas, je něco, co by udělala jinak? „Nevím, asi ne. Já myslím, že to byl naplněný, krásný vztah. A nikdy nezapomenu na to zamilování. To bylo krásný a životní a máme spolu dvě krásný, šikovný děti. Neměnila bych nic,“ míní zpěvačka.

Je to tedy šok nejen pro fanoušky, ale i pro ni samotnou. „Ta rychlost je zběsilá, ale to tak asi hokejisti mají, zvláště ti nejlepší, musí mít všechno rychle,“ řekla s úsměvem. A je v tom někdo třetí? „Nevím. Nemyslím si,“ dodala.

Sdílejte článek