TopStar

5. ledna 2018 09:44

A máme za sebou první svatbu roku, začínáme ženami

Před nedávnem holčičkou, dnes už třicetiletou vdanou ženou. Herečka Ellen Page řekla 3. ledna své ‚‚ano“ choreografce Emmě Portner. Radostnou událostí se Page hned pochlubila na svém Instagramu, stejně jako její vyvolená. Dívky si daly na sociální sítě několik fotek, na jedné z nich dokonce své snubní prstýnky!

‚‚Nemůžu tomu uvěřit, že tahle jedinečná dívka je nyní mou ženou,“ okomentovala Ellen jednu z fotografií. O vztahu hvězdné herečky a její méně slavné vyvolené se začalo spekulovat začátkem loňského roku a definitivně vše prasklo loni v červenci. Od té doby si dívky dávají na Instagram jednu fotku za druhou a předvádějí své city všude možně.

Hvězda filmu ‚‚Juno“ představila svůj návrat do společnosti, která o ní přestávala mluvit, v únoru 2014, kdy vystoupila se svou řečí za ochranu práv člověka. Právě tematika homosexuálních párů byla v její řeči zahrnuta také a hvězda přiznala, že její životní cestou jsou právě ženy. Za svůj projev si vysloužila hlasitý obdiv.

Jako by byly některé Elleniny role jí ušity na míru. Ve filmu ‚‚Všechno co mám“ si Page zahrála po boku Julianne Moore její přítelkyni. Ačkoli ve snímku ‚‚Počátek“ žádný kontroverzní vztah neprožívala, právě tenhle film patří do hereččiny sbírky těch nejpodařenějších.

Co se týče Emmy Portner, je to rodačka z Kanady, stejně jako její drahá polovička. Profesionálně se věnuje choreografii a její taneční uskupení se podílelo například na hudebních klipech i vystoupeních Justina Biebera.


Přečtěte si také