TopStar

28. ledna 2019 12:19

Tereza Šulcová

„Mami, podívej, co jsem udělala!“ napsala dívka poté, co si nechala na tvář vytetovat obličej slavného zpěváka

Hudebnice Kelsy Karter si na svou tvář nechala vytetovat obličej známého zpěváka! Poznáte, o koho se jedná? Ano, je to bývalý člen kapely One Direction! „Mami podívej, co jsem udělala,“ napsala hudebnice na svůj Instagram krátce poté, co si nechala na svou tvář vytetovat obličej Harryho Stylese.

Na svém Twitteru Kelsy naznačovala, že plánuje na narozeniny Harryho udělat něco ojedinělého, co ho určitě překvapí. Zpěvák je totiž oslaví 1. února. Ten se s Kelsy osobně pravděpodobně nezná, ale je možné, že na ni teď narazí díky médiím. A to je údajně její přání. Jako zpěvačka totiž díru do světa moc neudělala. A tak se snaží zaujmout jinak.

Na svou tvář si nechala vytetovat obličej slavného zpěváka Harryho Stylese, který byl členem kapely One Direction. Ta se bohužel rozpadla v roce 2016. Je tohle cesta ke slávě? Fanoušci Harryho se vyjádřili, že tetování na její tváři vypadá spíše jako Justin Bieber v době, kdy se proslavil. Autorem je tatér z Los Angeles Romeo Lacoste.

„Máme rok 2019 a Harry Styles je stále nejkrásnějším mužem na světě,“ napsala nedávno na svůj účet. Hudebnice nedávno vydala svůj nový videoklip Catch Me If You Can, ale hudbu tvoří od roku 2016. Harry Styles je velkým fanouškem tetování. On sám má potetovanou hruď, ramena i ruce.

Sdílejte článek
Štítky tetování Harry Styles

Přečtěte si také