TopStar

19. června 2018 11:17

Maminka Evy Pilarové oslavuje 103. narozeniny!

Zpěvačka Eva Pilarová (78) se může pochlubit nejen svou vitalitou, ale i pevným zdravím své maminky Františky Bojanovské. Právě ta totiž už za pár dní oslaví 103. narozeniny. Málokdo se může pochlubit natolik zdatnou maminkou, proto jí i její pyšné dceři přejeme vše nejlepší!

‚‚Maminka bude mít narozeniny 22. června, ale protože já ten den koncertuji v Mimoni ke dni města, tak jsme se domluvily, že to budeme slavit předem už 19. června. Takže zase budou velké dorty a dobrůtky,‘‘ zmínila nadšená Pilarová plány na velkolepou oslavu. Maminka prý nemá žádný speciální recept na dlouhověkost. Jde jen o příznivé geny a chuť žít každým dnem naplno. ‚‚Je to tak prostě dáno,‘‘ tvrdí skromně oslavenkyně. Jediné, co vřele doporučuje, cvičit mozek. Protože právě zdravá mysl je základem zdravého duchu.

Františka Bojanovská je i přes svůj věk stále atraktivní. Rozhodně nepůsobí jako vetchá stařenka, právě naopak. Neupravenou ji na veřejnosti neuvidíme a dokonce se odmítá objevit bez bot na podpatku. ‚‚Však podpatek dělá pěknou nožku,‘‘ zní její gró.

No a jak bude vypadat Evino léto? Nenechte se zmýlit, žádné povalování na pláži neplánuje. ‚‚Nejsem workoholik, ale já bych nepřežila dovolenou, abych jela někam k moři, tam sebou plácla a pak šla na oběd, já bych zešílela, musím prostě něco dělat,‘‘ nechala se s úsměvem zpěvačka slyšet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také